Objednávka a registrace na webinář

Níže najdete informace, týkajících se objednávky
a registrace na náš webinář
"Sportovní fyzioterapie - cesta k úspěchu psích sportovců, 1. část".

Objednávkou webináře získáte:

 • 1
  Přístup k vysílání webináře
  Naše webináře může sledovat pouze registrovaný odběratel. Po uhrazení objednávky obdrží posluchač na jeho zadaný email přístupové údaje ke shlédnutí webináře.
 • 2
  Možnost opakovaného shlédnutí
  Webináře si můžete pustit opakovaně i po jeho vysílání. Webinář vám bude přístupný po dobu 14 dnů.
 • 3
  Rady a doporučení k tématu
  Např. ukázky základních cviků, které můžete cvičit se svým psem bezpečně doma, jak masírovat danou oblast, apod.
 • 4
  Odpovědi na vaše otázky
  Snažíme se odpovědět ideálně všem dotazovaným.
 • 5
  Bezpečná platba
  Používáme platební bránu ComGate, která využívá nejvyššího stupně zabezpečení a šifrování.

Po odeslání prosím vyčkejte, než budete přesměrování do platební brány ComGate. Po přijetí platby vám budou obratem zaslány přístupové údaje k webináři na váš email.

Přístup slečny Kašparové k pacientům je skvělý! Velice oceňuji její znalosti a profesionalitu, které nyní sdílí ve svých webinářích. Má výborný vztah nejen k pejskům a je otevřená veškeré diskusi.
Michaela DvořákováMČR Juniorů Agility
Haf, haf! Pejskové a paníčci, honem do Canine centra. Ať už na prohlídku, kurz nebo webinář. Canine centrum se skládá z úžasného týmu a proto jsou tak skvělý. 😊 Jsme moc spokojení s každou návštevou. Vždy mi vše vysvětlí, zodpoví mé otázky a poradí. Zúčastily jsme se i kurzu - regenerační masáž a pasivní strečink psa. Při tom jsem načerpala spoustu nových informací a líbilo se mi, že se kurz konal v malém počtu osob. Těším se, až se zase budu moct nějakého zúčastnit. A ty nové webináře.🙊 Prostor pro dotazy, jde přehrát později a další nové informace. No, jsou prostě nejlepší.😊 Děkujeme
Karolína Markovámajitelka Kessy
Webinář rehabilitace pacienta po ruptuře předního zkříženého vazu se mi moc líbil. Naprosto předčil moje očekávání, vše bylo krásně vysvětleno a ukázáno. Byly zde zmíněné i maličkosti, na které byl kladen důraz, protože pro lajka by se mohly zdát ne zas tak důležité. Skvěle odvedená práce, moc děkuji, že jsem se mohla účastnit.
Helena Vaňoučková

Potřebujete pomoc?

Napište nám na academy@caninecentrum.cz. Na vaše dotazy se snažíme reagovat do 24 hodin.