Objednávka a registrace na webinář

Níže najdete informace, týkajících se objednávky
a registrace na náš webinář
"Sportovní fyzioterapie - cesta k úspěchu psích sportovců, 2. část".

Objednávkou webináře získáte:

 • 1
  Přístup k vysílání webináře
  Naše webináře může sledovat pouze registrovaný odběratel. Po uhrazení objednávky obdrží posluchač na jeho zadaný email přístupové údaje ke shlédnutí webináře.
 • 2
  Možnost opakovaného shlédnutí
  Webináře si můžete pustit opakovaně i po jeho vysílání. Webinář vám bude přístupný po dobu 14 dnů.
 • 3
  Rady a doporučení k tématu
  Např. ukázky základních cviků, které můžete cvičit se svým psem bezpečně doma, jak masírovat danou oblast, apod.
 • 4
  Odpovědi na vaše otázky
  Snažíme se odpovědět ideálně všem dotazovaným.
 • 5
  Bezpečná platba
  Používáme platební bránu ComGate, která využívá nejvyššího stupně zabezpečení a šifrování.

Po odeslání prosím vyčkejte, než budete přesměrování do platební brány ComGate. Po přijetí platby vám budou obratem zaslány přístupové údaje k webináři na váš email.

Přístup slečny Kašparové k pacientům je skvělý! Velice oceňuji její znalosti a profesionalitu, které nyní sdílí ve svých webinářích. Má výborný vztah nejen k pejskům a je otevřená veškeré diskusi.
Michaela DvořákováMČR Juniorů Agility
Haf, haf! Pejskové a paníčci, honem do Canine centra. Ať už na prohlídku, kurz nebo webinář. Canine centrum se skládá z úžasného týmu a proto jsou tak skvělý. 😊 Jsme moc spokojení s každou návštevou. Vždy mi vše vysvětlí, zodpoví mé otázky a poradí. Zúčastily jsme se i kurzu - regenerační masáž a pasivní strečink psa. Při tom jsem načerpala spoustu nových informací a líbilo se mi, že se kurz konal v malém počtu osob. Těším se, až se zase budu moct nějakého zúčastnit. A ty nové webináře.🙊 Prostor pro dotazy, jde přehrát později a další nové informace. No, jsou prostě nejlepší.😊 Děkujeme
Karolína Markovámajitelka Kessy
Webinář rehabilitace pacienta po ruptuře předního zkříženého vazu se mi moc líbil. Naprosto předčil moje očekávání, vše bylo krásně vysvětleno a ukázáno. Byly zde zmíněné i maličkosti, na které byl kladen důraz, protože pro lajka by se mohly zdát ne zas tak důležité. Skvěle odvedená práce, moc děkuji, že jsem se mohla účastnit.
Helena Vaňoučková