ZVEME VÁS NA WEBINÁŘ NA TÉMA:

Jak pečovat o psího sportovce - 2. díl

21.4.2021 v 15:00
Přístup slečny Kašparové k pacientům je skvělý! Velice oceňuji její znalosti a profesionalitu, které nyní sdílí ve svých webinářích. Má výborný vztah nejen k pejskům a je otevřená veškeré diskusi.
Michaela DvořákováMČR Agility (Junioři)
Haf, haf! Pejskové a paníčci, honem do Canine centra. Ať už na prohlídku, kurz nebo webinář. Canine centrum se skládá z úžasného týmu a proto jsou tak skvělý. 😊 Jsme moc spokojení s každou návštevou. Vždy mi vše vysvětlí, zodpoví mé otázky a poradí. Zúčastily jsme se i kurzu - regenerační masáž a pasivní strečink psa. Při tom jsem načerpala spoustu nových informací a líbilo se mi, že se kurz konal v malém počtu osob. Těším se, až se zase budu moct nějakého zúčastnit. A ty nové webináře.🙊 Prostor pro dotazy, jde přehrát později a další nové informace. No, jsou prostě nejlepší.😊 Děkujeme
Karolína Markovámajitelka fenečky Kessie
Webinář rehabilitace pacienta po ruptuře předního zkříženého vazu se mi moc líbil. Naprosto předčil moje očekávání, vše bylo krásně vysvětleno a ukázáno. Byly zde zmíněné i maličkosti, na které byl kladen důraz, protože pro lajka by se mohly zdát ne zas tak důležité. Skvěle odvedená práce, moc děkuji, že jsem se mohla účastnit.
Helena Vaňoučková

Naše webináře jsou určené především majitelům psů a široké veřejnosti,
kteří se chtějí dozvědět více ze světa fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat. Webináře se snažíme připravovat tak, aby dané problematice rozuměl i "lajk", ale zároveň aby byla tématika zajímavá pro odbornou veřejnost. Komunikace s našemi posluchači je pro nás důležitá a rádi odpovídáme na otázky k dané tématice.

Co se na webináři dozvíte?

 • Nejčastější zranění sportovců
  Rozebrání nejrozšířenějších psích sportů a rozebrání disciplín z hlediska zatížení pohybového aparátu.
 • Stavba těla psa
  Sportovní potenciál versus stavba těla psa (jaké jsou slabé a silné stránky vašeho psa). Funkce hrudní končetiny. Funkce pánevní končetiny. Funkce středu těla. - praktické ukázky
 • Iliopsoas komplex
  Co je to a kde se nachází tzv. Iliopsoas komplex. Proč je důležité tento stabilizační systém cíleně posilovat. Jak se projevuje jeho zranění?
 • Dog fitness
  Hlavní zásady v dog fitness. Známky únavy. Stáří psa a dog fitness. Základy cvičení v dog fitness. Jak podávat správně pamlsky. Základní cvičení. - praktické ukázky
 • Základní kondiční program
  Účinky tréninku a kondičního cvičení. Složky kondičního cvičení. Ukázka kruhového tréninku dog fitness, který je vhodný pro všechny sportovce.
 • Odpovědi na vaše otázky
  Odpovíme na vaše otázky, které se týkají daného tématu.

Zaregistrujte se k odběru novinek ať žádný webinář nezmeškáte 

Informace o webináři

Webinářem vás provede
Stephanie Kašparová, CCBW
Začátek
21.4.2021 v 15:00
Přibližná délka
cca 2 hodiny

Začínáme vysílat za:

Pokud se vám termín webináře nehodí, nevadí.
Budete mít k němu přístup celých 7 dnů od jeho vysílání.

Máte dotaz, který se týká daného tématu? Napište nám ho zde!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů

Podívejte se na naše nejzajímavější webináře ZDARMA

Rezervujte si včas své místo na webináři