ZVEME VÁS NA WEBINÁŘ NA TÉMA:

Sportovní fyzioterapie - cesta k úspěchu psích sportovců, 2. část

26.7.2022 v 15:00

Naše webináře jsou určené především majitelům psů a široké veřejnosti,
kteří se chtějí dozvědět více ze světa fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat. Webináře se snažíme připravovat tak, aby dané problematice rozuměl i "lajk", ale zároveň aby byla tématika zajímavá pro odbornou veřejnost. Komunikace s našemi posluchači je pro nás důležitá a rádi odpovídáme na otázky k dané tématice.

Co se na webináři dozvíte?

 • Lehké opakování toho nejdůležitějšího z prvního dílu
 • Nejčastější zranění psích sportovců
  Zranění pánevní končetiny
 • Kazuistika
  2 sportovci, 2 rhb plány podrobně
 • Praktické ukázky cvičení a komentáře.
 • Sportovní fyzioterapie
  Prevence s velikým P - pohled na sportovní fyzioterapii po účasti na MS FMBB. Malé povídání o tom, jakou úlohu měla sportovní fyzioterapie v rámci sportovní přípravy Anteho.
 • Odpovědi na vaše otázky.
  Odpovíme na vaše otázky, které se týkají daného tématu.

Zaregistrujte se k odběru novinek ať žádný webinář nezmeškáte 

Informace o webináři

Webinářem vás provede
Stephanie Mach, CCBW
Začátek
26.7.2022 v 15:00
Přibližná délka
cca 2 hodiny

Začínáme vysílat za:

Máte dotaz, který se týká daného tématu? Napište nám ho zde!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů
Přístup slečny Kašparové k pacientům je skvělý! Velice oceňuji její znalosti a profesionalitu, které nyní sdílí ve svých webinářích. Má výborný vztah nejen k pejskům a je otevřená veškeré diskusi.
Michaela DvořákováMČR Agility (Junioři)
Haf, haf! Pejskové a paníčci, honem do Canine centra. Ať už na prohlídku, kurz nebo webinář. Canine centrum se skládá z úžasného týmu a proto jsou tak skvělý. 😊 Jsme moc spokojení s každou návštevou. Vždy mi vše vysvětlí, zodpoví mé otázky a poradí. Zúčastily jsme se i kurzu - regenerační masáž a pasivní strečink psa. Při tom jsem načerpala spoustu nových informací a líbilo se mi, že se kurz konal v malém počtu osob. Těším se, až se zase budu moct nějakého zúčastnit. A ty nové webináře.🙊 Prostor pro dotazy, jde přehrát později a další nové informace. No, jsou prostě nejlepší.😊 Děkujeme
Karolína Markovámajitelka fenečky Kessie
Webinář rehabilitace pacienta po ruptuře předního zkříženého vazu se mi moc líbil. Naprosto předčil moje očekávání, vše bylo krásně vysvětleno a ukázáno. Byly zde zmíněné i maličkosti, na které byl kladen důraz, protože pro lajka by se mohly zdát ne zas tak důležité. Skvěle odvedená práce, moc děkuji, že jsem se mohla účastnit.
Helena Vaňoučková