On-line vzdělávání

Vítejte u uceleného online vzdělávání pod vedením fyzioterapeutky Stephanie Mach, CCBW, CCRP. Zlepšujte společně s námi péči o vašeho psa
z pohodlí domova.

Učte se s námi z pohodlí domova

Úspora času

Fyzioterapie jasně, přehledně a na jednom místě.

Vhodné pro každého

Postupně vás provedeme od úplných základů teorie, až po praktické dovednosti.

Unikátní systém výuky

Sestavení základní péče o pohybový aparát vašeho psa u vás doma, bude s naším online kurzem hračka.

Úspora financí

Získáte osobního fyzioterapeuta 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Neomezený a doživotní přístup k obsahu.

Úspěch díky vědomostem

Úspěch tkví v píli a vědomostech, které vám předáme z první ruky od zkušeného profesionála.

Registrace zdarma

Registrace do členské sekce je zdarma. Ne všechen obsah je placený. 😉

Recenze našich zákazníků

Moc děkuji za skvělý webinář na téma "Sportovní fyzioterapie - cesta k úspěchu psích sportovců". Dozvěděla jsem se spoustu cenných informací, které jinde na internetu nenajdete. Teď už vím, že je opravdu třeba se svým sportovcem pravidelně docházet na sportovní fyzioterapii za terapeutem.
Adéla + Thor
Naprosto perfektní program. Oceňuji předávané znalosti ve webinářích a především ukázky cviků, kde Stephanie zároveň přesně vysvětluje co a jak. Všem zájemcům doporučuji.
Petr + King a Mína
Děkuji Stephanie za sdílení tvých zkušeností a znalostí z oboru fyzioterapie zvířat. Jsem z velké dálky a na terapie za Vámi bohužel nemohu se svým psem dojíždět. Díky vašemu kurzu dog fitness jsem schopná cvičit alespoň základní cviky. Zároveň oceňuji hodinovou konzultaci zdarma, která je zahrnutá v ceně kurzu. Děkuji za vše!
Jana + Bobule
Moc Vám děkuji za tento program, pro mě osobně je to velký skok vpřed a jsem za to moc vděčná. Navíc jsem si díky Vám uvědomila spoustu důležitých faktů, které rozhodně zlepší fyzický i psychický stav mých psů. Moc děkuji!
Šárka + Cargo a Elis
Tento on-line vzdělávací systém se Stephanii povedl. Líbí se mi, že pokud nechcete hned investovat peníze, tak se můžete registrovat zdarma a získáte tak přístup k alespoň pár základním webinářím. Následně se můžete rozhodnout, jestli chcete další a třeba už konkrétnější informace k problematice, která vás přímo zajímá. Kurz dog fitness je skvělý, stejně tak jako webináře o sportovní fyzioterapii a k péči o psího sportovce. Děkuji, že si nenecháváte informace jen pro sebe.
Honza + Ron
Skvělá lektorka, skvělý systém, skvělé vzdělávání! Stephanii sleduji už dlouho a považuji ji opravdu za špičku v oboru. Chci ji poděkovat, že se do on-line vzdělávání pustila, protože ne každý se k ní dostane a takto může čerpat alespoň na dálku spoustu zajímavostí. Samotné vzdělávání má hlavu a patu. Líbí se mi možnost výběru daného webináře nebo kurzu. Rozhodně si budu postupně dokupovat zbývající webináře, ke kterým nemám ještě přístup. Děkuji za vše!
Lucka + Nero
Ačkoliv jsem na začátku trochu váhala, jestli za tu cenu kurzu Dog fitness mám dávat peníze, tak nakonec nelituji. Vše je v kurzu krásně vysvětleno od principů cvičení, po jednotlivé cviky, včetně toho na co si dávat pozor. Konečně vím, že psí fitness není jenom o cvičení na čočce, ale je zapotřebí více cviků, aby došlo ke zlepšení slepšení kondice vašeho psa. Děkuji.
Michaela + Frenk
Jsem moc spokojená s celým systémem a vzděláváním. Lepší informace na dané téma jsem se nikde jinde nedozvěděla, na tož, abych k dané problematice našla nějaké cvičení. Doporučuji všem!
Lenka + Argo
Jako majitelka psa po výhřezu ploténky jsem moc vděčná za webinář o výhřezu meziobratlové ploténky. Lektorka vše krásně vysvětluje tak, aby problematice rozuměl obyčejný člověk. Zároveň děkuji za ukázky cviků na doma. Jsem moc spokojená.
Alena + Tessie
0
aktuálně dostupných videí
0
minut obsahu
0
spokojených klientů

Kdo je lektorem?

Naše lektorka je jak certifikovaný fyzioterapeut s několikaletou praxí, tak aktivní sportovec, a se svým psem dosahuje krásných výsledků. Tyto dvě oblasti jsou v našem vzdělávacím portálu spojeny, což zaručuje velmi vysokou kvalitu předávaných informací.

Stephanie Mach, CCBW, CCRP

Zakladatelka a hlavní lektorka portálu Canine Centrum Academy, majitelka rehabilitačního zařízení Canine Centrum, a školící lektorka SOŠ Veterinární v Hradci Králové pro výuku veterinární fyzioterapie. Je také certifikovaným členem s mezinárodními certifikacemi CCBW (Caninology Canine Body Worker) a CCRP (Certified Canine Rehabilitation Practitioner).

Mistryně světa FMBB v canicrossu, Mistryně ČR v canicrossu BO

Stephanie se pravidelně účastní oficiálních závodů v canicrossu. Se svým psem, BOM Antaios, získali několik cenných medailí v tomto sportu - 2x Mistři ČR v canicrossu BO, 1x Vícemistři ČR v canicrossu BO, a 1x Mistři světa FMBB v canicrossu. Je ale pravidlem, že se mezi ohaři (čti ESP) neztrácí, a i mezi nimi dosahují krásných časů a umístění.

V našem vzdělávacím programu naleznete jak online kurzy, tak vysílané webináře. Neustále se snažíme zlepšovat a prohlubovat obsah. K jednotlivým lekcím můžete přidávat komentáře, na které vám Stephanie ráda odpoví. Níže najdete dostupný placený obsah.

Kurzy s doživotním přístupem on-line

On-line kurzy

Dog fitness

On-line kurz
Naučte se aplikovat základy psího fitness a zlepšete svému psovi jeho kondici a zdraví jednoduchým, ale efektivním způsobem.
2490,- Kč

Masáž psa

On-line kurz
Jednoduchý způsob, jak můžete svého psa uvolnit, zrelaxovat, zmírnit bolest, stres a celkově zlepšit jeho zdraví.
2490,- Kč

Dog swimming

On-line mini kurz
Aneb jak na plavání, které může být zábavou, ale i cvičením zároveň.
890,- Kč

Warm-up a cool down pro canicrossaře a mushery

On-line kurz
Speciál pro canicrossaře a mushery, kteří se svými psy závodí v individuálních disciplínách. Předcházejte zranění, zvyšte výkonnost a dosahujte svých cílů se svým psem bezpečně.
1290,- Kč

Webináře s doživotním přístupem on-line

Záznamy vysílaných webinářů

Záznam webináře zaměřený na rehabilitaci pacienta po ruptuře předního zkříženého vazu v koleni.
650,- Kč
Výhřez meziobratlové ploténky je jednou z nejčastějších neurologických onemocněních, se kterými se na našem pracovišti setkáváme. Webinář věnovaný "páteřníkům".
650,- Kč
Webinář o svalu, který hraje klíčovou roli při podpoře středu těla (zad) a účastní se téměř ve všech aspektech pohybu.
650,- Kč
Cesta k úspěchu psích sportovců - balíček zahrnuje 1. a 2. díl vysílaných webinářů.
850,- Kč

Jak pečovat o psího sportovce

Délka webináře: 4,5 hodiny
Podívejte se na záznamy 1. a 2. dílu vysílaných webinářů z dílny Stephanie Mach, CCBW, CCRP, která se sama účastní vrcholových soutěží se svým psem.
850,- Kč
Co jsou to fascie, kde se nacházejí a jak se účastní programování pohybu. Nejenom to se dozvíte v tomto záznamu.
500,- Kč

Jak moc mohu zatěžovat své štěně

Délka webináře: 2 hodiny
Proč jsou štěňata, tak zranitelní a kdy je vhodné začít s výcvikem, abychom štěně nepřetížili? To vše zjistíte v tomto webináři.
500,- Kč
Hydroterapie je velmi oblíbená fyzikální terapie, ne jenom na našem pracovišti. Pojďme se společně podívat na kloub této oblíbené terapii.
500,- Kč

Jak správně pečovat o psí seniory

Délka webináře: 2 hodiny
Stárnout nechce nikdo. O to více nechceme vidět, jak stárne náš věrný čtyřnohý přítel. V tomto webináři se dozvíte ty nejdůležitější body, informace, rady a tipy, jak pomoct našim starším čtyřnohým parťákům, včetně praktických ukázek cvičení.
500,- Kč

Stále váháte, jestli nějaký kurz nebo webinář koupit? Nevadí. Do našeho online systému se můžete ZDARMA zaregistrovat a získat tak přístup alespoň k základním webinářům, které Stephanie vysílala. Registrujte se ještě dnes.
O rozhodnutí pro nákup můžete uvažovat kdykoliv.