Jsme tu pro vás již od roku 2017!

"Zakládáme si na citlivém, empatickém a individuálním přístupu k našim pacientům a jejich majitelům. Naše práce je současně naším koníčkem, ale i životním posláním..." - Stephanie Mach, CCRP, CCBW

FYZIOTERAPEUTI

V našem centru se do péče svěřujete kvalifikovanému a vzdělanému týmu se specializací a praxí ve veterinární fyzioterapii a rehabilitaci malých zvířat.

Stephanie Mach, CCRP, CCBW

Certified Canine Rehabilitation Practioner, Caninology Canine Body Worker

Zakladatelka a majitelka centra / fyzioterapeutka

Stephanie si svůj vztah ke zvířatům vybudovala už v útlém věku a jejím snem bylo stát se veterinární lékařkou a založit vlastní klinickou praxi - to se jí nakonec téměř splnilo, jenom v jiném odvětví. Vystudovala SOŠ Veterinární a dále získala dva profesní mezinárodní tituly CCRP a CCBW. Naše rehabilitační a fyzioterapeutické centrum založila jako první v Hradci Králové už v roce 2017 a dlouhodobě se specializuje především na sportovní fyzioterapii. Odpovídá za celý chod centra, zvedá telefony, vyřizuje objednávky, e-maily, pořádá kurzy.

  • Fyzio praxe: 7 let
  • Povaha: empatická, vstřícná, detailistka, cílevědomá, pracovitá
  • Koníčky: závodně canicross (mistryně FMBB v canicrossu 2022), služební kynologie

V současné chvíli se s manželem těší z miminka a nepřijímá nové pacienty k rehabilitaci / fyzioterapii. Můžete se objednat k její kolegyni nebo kolegovi. Stále je pro vás k dispozici na telefonu a e-mailu a na dálku konzultuje stavy všech pacientů se svými spolupracovníky. 

Karolína Smetanová

Fyzioterapeutka 

Kája vystudovala stejně jako Stephanie SOŠ Veterinární a následně pracovala na veterinární klinice pana MVDr. Ekra v Hradci Králové, kde získala spoustu cenných zkušeností a dovedností (např. se perfektně vyzná a umí číst RTG snímky). Umí řádně ošetřit ortopedické a neurologické pacienty, dále psí seniory a stará se o kondiční přípravu psích sportovů. V současné chvíli si navíc doplňuje odborné vzdělání v zahraniční.

  • Fyzio praxe: 2 roky
  • Povaha: empatická, vlídná, klidná, usměvavá, pečlivá
  • Koníčky: canicross, běh (dálkové běhy, traily)

Filip Kaška

Fyzioterapeut

Filip se o obor fyzioterapie a rehabilitace zvířat zajímá velmi dlouho. Stejně jako Stephanie vystudoval SOŠ Veterinární a v rámci praxe na střední škole k nám do centra chodil jako praktikant. Po střední škole nastoupil na veterinární kliniku, kde získal další důležitou praxi v práci se zvířaty. Ke studiím se ale vrátil a podstoupil náročné vzdělávání na University of Tennessee. Nyní ho čeká už jen závěrečná zkouška k získání profesního titulu CCAT (Certified Companion Animal Rehabilitation Therapis) ve fyzioterapii a rehabilitaci zvířat.

  • Fyzio praxe: 1 rok
  • Povaha: pečlivý, empatický, rázný, pracovitý, cílevědomý
  • Koníčky: fitness, sport, turistika, kutilství a fantasy