Jsme tu pro vás již od roku 2017!

"Zakládáme si na citlivém, empatickém a individuálním přístupu k našim pacientům a jejich majitelům. Naše práce je současně naším koníčkem, ale i životním posláním..."

Náš specializovaný tým

V našem centru se do péče svěřujete kvalifikovanému a vzdělanému týmu se specializací a dlouholetou praxí ve veterinární fyzioterapii a rehabilitaci malých zvířat. 

Stephanie Mach, CCBW

Zakladatelka centra a hlavní fyzioterapeutka

Stephanie si svůj vztah ke zvířatům vybudovala už v útlém věku a jejím snem bylo stát se veterinární lékařkou a založit vlastní klinickou praxi - to se jí nakonec splnilo, jenom v jiném odvětví. Po studiu na SOŠ Veterinární se rozhodla absolvovat studium na Writtle University College ve Velké Británii a podařilo se jí po závěrečné zkoušce získat mezinárodní titul CCBW (Caninology Canine Body Worker). Vzdělává se však dál a nyní má těsně před závěrečnou zkouškou k získaní dalšího profesního titulu CCRP (Certified Canine Rehabilitation Practioner).

Rehabilitační a fyzioterapeutické centrum založila v Hradci Králové v roce 2017. Od té doby prošlo pod jejíma rukama několik stovek pacientů po ortopedických i neurologických zákrocích, které postavila znovu na nohy a její práci vyhledávají i veterinární lékaři, kteří v centru absolvují odborné stáže.

Ve svém volném čase se věnuje svým BOM, se kterými se účastní především canicrossových závodů. V roce 2021 vyhrála se svým Antaiosem titul MČR v canicrossu belgických ovčáků a nyní se společně těší z titulu MISTŘI SVĚTA v canicrossu FMBB.

Klára Týčová

Veterinární fyzioterapeut

Snem Klárky bylo vždy pomáhat zvířatům a ze všech možností se ji nejvíce zalíbila fyzioterapie zvířat, se kterou se poprvé setkala u koní ve vsi. Vystudovala gymnázium a následně se rozhodla jít studovat na Českou zemědělskou univerzitu obor zootechnik. Na konci prvního ročníku si ale uvědomila, že v tomto oboru pracovat nechce a ztratila smysl a motivaci ve studiu pokračovat. Po tomto neúspěchu se rozhodla absolvovat roční kurz u Stephanie Mach a v roce 2020 se stala plnohodnotným členem našeho týmu fyzioterapeutů

Se svou milou, empatickou a veselou si dokáže najít cestu ke každému psímu pacientovi a jeho majiteli. 

V našem oboru se však aktivně vzdělává dál a v roce 2021 nastoupila do fyzioterapeutické školy ASOFYREZ.