Odborná stáž

Zajímáte se o veterinární fyzioterapii a rehabilitace? Chtěli by jste se podívat pod pokličku tohoto zajímavého oboru a něčemu se přiučit? Jste na správném místě!

Odbornou stáž nabízíme zájemcům o veterinární rehabilitaci. Stáž je přístupná pro veterinární sestry, veterinární lékaře a studenty VFU, zdravotní sestry, lékaře a humánní fyzioterapeuty se zájmem o veterinární rehabilitaci, veterinární fyzioterapeuty, kteří absolvovali certifikovaný kurz. Taktéž je však přístupná pro majitele psů, kteří absolvovali např. kurz masáží, Dornovu metodu apod. a rádi by si rozšířili obzory.

Co vše na stáži uvidíte a jaké dovednosti si osvojíte?

 • Rehabilitace ortopedických a neurologických pacientů
  Zapojíte se do rehabilitace ortopedických a neurologických pacientů. S pacientama si budete moci pod dohledem vyzkoušet základní cvičení, které u našich pacientů aplikujeme.
 • Sportovní fyzioterapie
  Jak probíhá sportovní příprava psího atleta? Jak se setavuje kondiční plán pro konkrétního sportovce? Naši sportovní přípravu uvidíte v akci.
 • Základní manipulace s pacienty a práce s vybavením
  Budete vypomáhat při manipulaci s pacientem a po zaškolení si budete moci vyzkoušet ovládání hydroterapeutické vany.
 • Odborné konzultace
  Pokud budete chtít probrat detaily postupu jednotlivých rehabilitací nebo vaše vlastní pacienty, se kterými si nevíte rady, jsme tu pro vás. Rádi vám vše vysvětlíme.

Podmínky a ceník

Minimální délka stáže: 3 pracovní dny

Maximální délka: 10 pracovních dnů

Cena: 1.500,-/den

V případě zájmu o odbornou stáž nás neváhejte kontaktovat na email: academy@caninecentrum.cz Termíny stáže jsou individuální.