Kurzy, webináře, on-line vzdělávání, stáž

V našem centru pravidelně pořádáme kurzy a semináře pro majitele psů a širokou veřejnost. Všechny kurzy i semináře mají vždy teoretickou a praktickou část, která je často rozdělena do několika bloků. Klademe důraz na "hands on výuku", díky které budete umět aplikovat praktické cvičení i doma.

0
Uchazečů
0
Odučených hodin
0
Uchazečů, kteří se účastnili dvou kurzů

Kurzy

Dvoudenní vzdělávací kurzy

Cílem masáží je odtranit svalové napětí, případně bolesti, podporuje prokrvení tkání a eliminují vznik spoušťových bodů. Kurz je určen pro všechny majitele, kteří chtějí dopřát svým psům nadstandardní péči i doma.
Dornova metoda je velmi šetrná a bezbolestná manuální technika. Správně provedené ošetření dokáže zachovat plnou pohyblivost kloubů, dokáže uvolnit blokády v páteři a předejít degenerativním změnám v kloubních pouzdrech.
Kurz je určen pro všechny majitele psů, kteří chtějí porozumět komplexní problematice pohybového aparátu psa a jeho obecné přípravy do soutěží. Nabitá teorie, ale i praxe, která vašemu psu pomůže zlepšit kondici a předcházet zranění.

On-line vzdělávání

Vítejte u uceleného on-line vzdělávání pod vedením fyzioterapeutky Stephanie Mach, CCBW, CCRP.

V Canine Centrum Academy naleznete jak
on-line kurzy, tak webináře a to vše s doživotním přístupem.

Zlepšujte společně s námi péči o vašeho psa z pohodlí domova.

Odborná stáž a co připravujeme

Odborná stáž

Stáž na našem pracovišti
Zajímáte se o veterinární fyzioterapii a rehabilitace? Chtěli by jste se podívat pod pokličku tohoto nevšedního oboru a něčemu se přiučit? Jste na správném místě!

Instruktor dog fitness

Kurz s akreditací
Připravujeme pro vás akreditovaný kurz Instruktor dog fitness. Kurz bude rozdělený do celkem 4-5 bloků, které na sebe budou navazovat a bude zakončený zkouškou.