Kurzy, semináře, webináře, stáž

V našem centru pravidelně pořádáme kurzy a semináře pro majitele psů a širokou veřejnost. Všechny kurzy i semináře mají vždy teoretickou a praktickou část, která je často rozdělena do několika bloků. Klademe důraz na "hands on výuku", díky které budete umět aplikovat praktické cvičení i doma.

0
Uchazečů
0
Odučených hodin
0
Uchazečů, kteří se účastnili dvou kurzů

Kurzy

Dvoudenní vzdělávací kurzy

Cílem masáží je odtranit svalové napětí, případně bolesti, podporuje prokrvení tkání a eliminují vznik spoušťových bodů. Kurz je určen pro všechny majitele, kteří chtějí dopřát svým psům nadstandardní péči i doma.
Dornova metoda je velmi šetrná a bezbolestná manuální technika. Správně provedené ošetření dokáže zachovat plnou pohyblivost kloubů, dokáže uvolnit blokády v páteři a předejít degenerativním změnám v kloubních pouzdrech.
Kurz je určen pro všechny majitele psů, kteří chtějí porozumět komplexní problematice pohybového aparátu psa a jeho obecné přípravy do soutěží. Nabitá teorie, ale i praxe, která vašemu psu pomůže zlepšit kondici a předcházet zranění.

Webináře s doživotním přístupem on-line

Záznamy vysílaných webinářů

Záznam webináře zaměřený na rehabilitaci pacienta po ruptuře předního zkříženého vazu v koleni.
250,- Kč
Co jsou to fascie, kde se nacházejí a jak se účastní programování pohybu. Nejenom to se dozvíte v tomto záznamu.
250,- Kč

Jak moc mohu zatěžovat své štěně

Délka webináře: 2 hodiny
Proč jsou štěňata, tak zranitelní a kdy je vhodné začít s výcvikem, abychom štěně nepřetížili? To vše zjistíte v tomto webináři.
300,- Kč

Jak pečovat o psího sportovce

Délka webináře: 4,5 hodiny
Podívejte se na záznamy 1. a 2. dílu vysílaných webinářů z dílny Stephanie Mach, CCBW, CCRP, která se sama účastní vrcholových soutěží se svým psem.
500,- Kč

Sportovní fyzioterapie

Délka webináře: 4 hodiny
Cesta k úspěchu psích sportovců - balíček zahrnuje 1. a 2. díl vysílaných webinářů.
500,- Kč

Kurzy s doživotním přístupem on-line

On-line kurzy

Dog fitness

On-line kurz
Naučte se aplikovat základy psího fitness a zlepšete svému psovi jeho kondici a zdraví jednoduchým, ale efektivním způsobem.
2490,- Kč

Psí masáž

On-line kurz
Jednoduchý způsob, jak můžete svého psa uvolnit, zrelaxovat, zmírnit bolest, stres a celkově zlepšit jeho zdraví.
1290,- Kč

Warm-up a cool down pro canicrossaře a mushery

On-line kurz
Speciál pro canicrossaře a mushery, kteří se svými psy závodí v individuálních disciplínách. Předcházejte zranění, zvyšte výkonnost a dosahujte svých cílů se svým psem bezpečně.
890,- Kč

Odborná stáž a co připravujeme

Odborná stáž

Stáž na našem pracovišti
Zajímáte se o veterinární fyzioterapii a rehabilitace? Chtěli by jste se podívat pod pokličku tohoto nevšedního oboru a něčemu se přiučit? Jste na správném místě!

Instruktor dog fitness

Kurz s akreditací
Připravujeme pro vás akreditovaný kurz Instruktor dog fitness. Kurz bude rozdělený do celkem 4-5 bloků, které na sebe budou navazovat a bude zakončený zkouškou.

Jak správně pečovat o seniory

On-line kurz
On-line seminář zaměřený na správnou péči o psí seniory. Budeme se věnovat cvikům zaměřené na zlepšení koordinace, svalové síly a zlepšení celkové kondice u geriatrů. V tomto semináři vás neminou ani manuální techniky.